Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1468395
10012
287
15000
Barton jelzéssel: Erdei kis ház. Olaj, vászon, restaurált, 54×68 cm 1502578
10013
287
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a tavon. Olaj, karton, 25×35 cm 1502577
10014
287
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Tihanynál. Olaj, karton, 25×35 cm 1503512
10015
287
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a kikötőben. Olaj, karton, 25×35 cm 1452671
10016
287
40000
Bánfalvy Ákos (1943-): Horgászok a csónakban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1434603
10017
287
Beke jelzéssel: Napsütés. Olaj, farost, 70×100 cm 1503649
10018
287
Bencze László (1907-1992) : Szekeres táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm 1425344
10019
287
Benczúr Ijelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, keretben 60×80 cm 1509189
10020
287
22000
Benedek György (1934-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×90 cm 1456285
10021
287
Berény jelzéssel: Csendélet. Tempera, papír, gyűrött, 45×35 cm 1405318
10022
287
Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, falemez, kertben, 47×68 cm 1416023
10023
287
Berkes jelzéssel: Sugárút. Olaj, karton, szélei sérültek, 58×78 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft