Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1437883
10108
287
Kun jelzéssel: Vázlatok (4 db). Ceruza, papír, 16×24-29×41cm 1406427
10109
287
Kun jelzéssel: Körtés csendélet. Tempera, papír, 23×32 cm 1449556
10110
287
1934 Kvos Fl. jelzéssel: Holland táj. Rézkarc-papír. Üveg keretben jelzett, 22x32 cm 1465631
10111
287
K.Zs jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, kis sérüléssel, 13×18 cm 1506093
10112
287
Lajta Gábor (1955-): Domboldal. Akril, karton, jelzett, üvegezett kereteben, 30×30 cm 1502624
10113
287
4600
Láng Rudolf (1904-1991): Őszi napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, 29×18 cm 1415974
10114
287
Losonczy jelzéssel: Vázlatok és portrék (5db). Ceruza, papír, 29×20 cm 1501848
10115
287
Lotz jelzéssel: Fekvő akt. Szén-akvarell, papír, 30×42 cm 1503584
10116
287
Lósy jelzéssel: Lányportré, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29,5×23,5 cm 1510243
10117
287
Lukács Gábor: Bánffyhunyad. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett keretben.32x40 cm 1510224
10118
287
Lukovszky László (1922-1981) Kivándorlók. Rézkarc, papír. Jelzett. 39x57 cm 1402656
10119
287
Lunczer Anikó (1942- ): Ártér. Színes linómetszet, papír, jelzett, keretben, 34×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft