Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1449555
10060
287
É. R. I. jelzéssel: Cím nélkül. Pasztell-papír. jelzett, 32x49 m 1363312
10061
287
24000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kapáló asszony. Akvarell, papír, jelzett, 46×34 cm 1505272
10062
287
160000
Fassel L'ousa Ferenc (1915-2009): Mediterrán város részlet. Olaj, farost jelzett, keretben, 50×70 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1507982
10063
287
28000
Fáy Győző (1918-2005): Betsabea. Olaj, falemez, jelzett, faragott fa keretben, 24×20 cm 1503491
10064
287
Fehér Ilona (1913-1983): Tópart. Rézkarc, papír, jelzett, 24×33 cm 1403766
10065
287
Ferenczy jelzéssel: Golden retriever. Olaj, vászon, keretben, 56×37 cm 1510252
10066
287
Z. Gács György (1914-1978): Szabadulás. Linó, karton, jelzett, 34x49 cm 1248423
10067
287
Enrico Glicenstein (1870-1942): Váratlan találkozás. Hidegtű, papír, jelzett, 15×15 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 777441
10068
287
Enrico Glicenstein (1870-1942): Táncoló nő. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 22×17 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1503637
10069
287
Gonda Zoltán (1943-): A nagy mutatvány. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×45 cm 1456350
10070
287
Gruber jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 48×32 cm 1456399
10071
287
Gruber jelzéssel: Női portré. Szén, papír, apró szakadással, 48×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft