Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1508436
10024
287
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, sérült, 40×60 cm 1091893
10025
287
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm 1402674
10026
287
Bihari jelzéssel: Búsuló juhász. Tempera, papír, üvegezett keretben, 55×41 cm 1451568
10027
287
Bihari Ágnes (?-): Velence. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 40×30 cm 1502647
10028
287
4600
Binnyei András (?-): Tó parti erdő. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 30×40 cm 1269913
10029
287
Bíró Gábor (1947): A villamos is aluszik. Pasztell, papír, 31x42 cm Üvegezett keretben. 1508311
10030
287
Biró Mihály (1886-1948): Művészi cégérek. Színes kőnyomat, papír, jelzés nélkül, megjelent a Díszítő Művészet c. folyóiratban, 25,5×20 cm 1505654
10031
287
Blahos Rudolf (1917-1986): Erdei út. Rézkarc, papír, jelzett, 40×30 cm 1502676
10032
287
3800
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút. Rézkarc, papír, jelzett, 20×40 cm 1503685
10033
287
Boldizsár István (1897-1984): Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 27×40 cm 1447901
10034
287
Böröczky Ferenc (1921-2004): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1503550
10035
287
Buday jelzéssel: Parasztlány az úton. Olaj, fa, erősen kopott, 20×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft