Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1502455
10084
287
28000
Kass János (1927-2010): Illusztráció (Világgazdaság) a Minerva nagy képes enciklopédiához 1972-1975. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 26×20 cm 1467743
10085
287
Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm 1501733
10086
287
Kádár jelzéssel: Asztali csendélet. Vegyes technika, papír, 20×12 cm 1373914
10087
287
19000
Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben 42×35 cm 1503323
10088
287
4600
Kéri Imre (1945-): Este az ócskapiacon. Rézkarc, papír, jelzett, 40×29 cm 1471656
10089
287
Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 28×26 cm 1505882
10090
287
Kiss Márta (1974-): Sárga és kék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben, 60×48 cm 1436651
10091
287
Kiss Terézia (1928- ): Fácán boroskancsóval. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm 1459187
10092
287
Klie jelzéssel: Női aktok. Szén, papír, üvegezett keretben, 21×28 cm 1504339
10093
287
13000
Klie Zoltán. (1897-1992): Kerti virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm 1404273
10094
287
Kmetty jelzéssel: Férfi akt háttal. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×42 cm 1415888
10095
287
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 35×44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft