Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1483623
10230
287
Váci András (1926- ): Ünnepi játékok. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 29×39 cm 1417051
10231
287
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, karton, kertben, 92×34 cm 1507376
10232
287
Mihail Volkov (1954-): Golgota. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×33 cm 1509194
10233
287
Wágner János (1936-): Csendélet kerti székkel. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1510249
10234
287
Weisz Zsuzsa (1925-): Sopron. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22x32 cm 1437073
10235
287
WF jelzéssel: Vitorlások. Rézkarc, papír, foltos, 20×27 cm 1505647
10236
287
Würtz Ádám (1927-1994): Figura. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×27 cm 1505644
10237
287
Würtz Ádám (1927-1994): 55 év. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×33 cm 1491219
10238
287
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes egésvászon mappában. Számozott példány (85 sz.) 1335576
10239
287
26000
Zádor István (1882-1963): 10 eredeti litográfiája az orosz harctérről. A mappában 9db litográfia van, viseltes állapotban, Számozott 200/183. 32×23 cm (9db), mindegyik jelzett 1335766
10240
287
1995 Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Nyomat, selyem, üvegezett, hátul német leírással, 16×24 cm 1448303
10241
287
Zorád jelzéssel: Betyár. Vegyes technika, papír, 38×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft