Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1508685
10206
287
Szász jelzéssel: Szerelmes arcok. Tus, papír, 9×6 cm 1508703
10207
287
Szász jelzéssel: Pillanat kép. Tus, papír, foltos, 15×8 cm 1507249
10208
287
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm 1506822
10209
287
Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Olaj, vászon, jelzett, 44×32 cm 1453951
10210
287
Szilassy jelzéssel: Háborgó tenger. Olaj, karton, keretben, 23×39 cm 1458940
10211
287
50000
Szilvássy Nándor (1927-2011): Zöld madár. Olaj, funér, jelzett, 50×70 cm 1509195
10212
287
50000
Szinte Gábor (1928-2012): Nagyszeben. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm 1419963
10213
287
Színyei jelzéssel: Arborétum. Olaj, karton, keretben, 53×70 cm 1419967
10214
287
Szőnyi jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1338424
10215
287
100
Szőnyi Jenő (1902-?): Illés 1961. Tus, papír, jelzett, 18×13 cm 1395660
10216
287
nemes Tamássy Miklós (1881-1933): Önarckép. Olaj, vászon. Jelzett. Egy lyukkal, restaurálásra szorul. 60x80 cm 1509193
10217
287
Tardi Kovács Sándor (1938-): Egy darab kenyér. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft