Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1508968
10242
287
15000
Zsigovics Iván (1958- ): 20 db Galaktika- és egyéb illusztráció, vegyes technika, papír, jelzett, különböző méretben 1507858
10243
287
Olvashatatlan jelzéssel: Szentendre I. Linó, papír, 31×24 cm 1507553
10244
287
Olvashatatlan jelzéssel: Női fejek. Vegyes technika, papír, keretben, 50×70 cm 1506812
10245
287
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Álarcos király. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34×48 cm 1501997
10246
287
Olvashatatlan jelzéssel: Várakozás, olaj, farost, 20×25 cm 1501994
10247
287
Olvashatatlan jelzéssel: Pásztorlány, olaj, farost, 25×20 cm 1486430
10248
287
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, papír, 27×18 cm 1483652
10249
287
Olvashatatlan jelzéssel: Vihar előtt. C-print, papír, 29×34 cm 1483329
10250
287
Olvashatatlan jelzéssel: Utcai karnevál. Vegyes technika, papír, 16×21 cm 1462684
10251
287
Olvashatatlan jelzéssel: Pécs Gázi Kászim pasa dzsámija. Rézkarc, papír, 25×28 cm 1433467
10252
287
Ősz Dénes(1915-1980): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, 29×39 cm 1470737
10253
287
Olvashatatlan jelzéssel: Naphegy, Párduc utca. Ceruza, papír, 20×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft