Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1452629
10182
287
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompozició. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1449993
10183
287
40000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Napra forgók. Olaj, vászon, jelzett, 90×90 cm 1428592
10184
287
30000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Vegyes technika, karton, jelzett, 87×120 cm 1502214
10185
287
Sajó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm 1501963
10186
287
Scheiber jelzéssel: Kalapos nő, tempera, farost, 30×24 cm 1501878
10187
287
Scheiber jelzéssel: Női portré. Tempera, karton, 66×43 cm 1508690
10188
287
Scheiber jelzéssel: Padon napozó figura. Szén, papír, 33×26 cm 1380026
10189
287
1922 Schima Bandi (1882-1959): Pünkösdi Eszperanto üdvözlet. vegyes technika, papír / Esperantist pentacost greeting 33x41 cm 1503100
10190
287
Schivny Richard (?-?):Mintarajzai (15 db), Vegyes technika, papír, jelzett (cca 1908 Református gimnázium, Miskolc), 20×29 cm (15×) 1447907
10191
287
Schönberger jelzéssel: Utca. Szén, papír, üvegezett keretben, 49×39 cm 1447993
10192
287
Schönberger jelzéssel: Város részlet. Szén, papír, sérült keretben, 49×35 cm 1463625
10193
287
Silberberger Mór (?-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 38×57 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft