Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1462681
10254
287
Olvashatatlan jelzéssel: Sopron tűztorony. Linó, papír, 38×14 cm 1467521
10255
287
Olvashatatlan jelzéssel: Hősök tere. Ceruza, papír, 21×17 cm 1371421
10256
287
70000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, restaurált, 56×82 cm 1391990
10257
287
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, antik hibás keretben, 54×29 cm 1453234
10258
287
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm 1507285
10259
287
Olvashatatlan jelzéssel: Bratislava. Linó, papír, üvegezett keretben, 13×13 cm 1507297
10260
287
Olvashatatlan jelzéssel: Tundra. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm 1508023
10261
287
Olvashatatlan jelzéssel: Szobrász inas. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm 1504605
10262
287
Olvashatatlan jelzéssel: Vízió, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 46,5×25,5 cm 1503664
10263
287
Olvashatatlan jelzéssel: Teregetés. Tus, papír, üvegezett keretben, 42×26 cm 1503582
10264
287
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcsöző csendélet, olaj, vászon, díszes fa keretben, 24×34 cm 1502197
10265
287
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő. Akvarell-szén, papír, üvegezett keretben, 29×43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft