Festmények és grafikák Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1351189
10001
268
Almásy jelzéssel: Arcok, figurák. Olaj, karton, 46×37 cm 1317971
10002
268
Andruskó Adorján (?-?): Ady Endre. Klisé, papír, jelzett, 14×9 cm 1317860
10003
268
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris, In memoriam Galambos Ferenc. Klisé, papír, jelzett, 7,5×5 cm 1331524
10004
268
3 db ex libris, Andruskó Károly (1915-2008): Várak, épületek, linó és fametszet, papír, jelzett a dúcon, 4×2 cm 1317823
10005
268
Andruskó Károly (1915-2008): Épülnek a panelházak. Linó, papír, jelzett a linón, 8×7 cm 1305225
10006
268
Andruskó Károly (1915-2008): Harang. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 23×14 cm 1330458
10007
268
Anna jelzéssel: Férfi portré. Olaj, falemez, megvetemedett, 40×28 cm 1331969
10008
268
Ábrahám Rafael (1929-): Olasz tengerpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×27 cm 1350220
10009
268
Bak Péter Róbert (1950-): Téli tanya. Akrill, farost, jelzett, keretben, 25×34 cm 1325117
10010
268
Bakos Tamara (?-): Pozíció. Színes linómetszet, papír, jelzett, 28×20 cm 1317842
10012
268
Gebus Baraneckaua (?-?): Ex Libris, Wiktor Dziulikowski. Klisé, papír, jelzett, 9,5×5 cm 1345042
10013
268
Bayros, Franz von (1866-1924): 3 db erotikus kisgrafika (ex libris, alkalmi), klisé, papír, egy részük jelzett a klisén, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft