Festmények és grafikák Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1346501
10099
268
60000
Kacziány Ödön (1852-1933): Tábortűz. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm 1289320
10100
268
Srankóné Kacsó Róza (1949-): Sárga ház. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 24×30 cm 1317988
10101
268
Richard Kaljo (1914-1978) : Erotikus Ex Libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×6 cm 1326226
10102
268
Kassák Lajos (1887-1967): Gázszív c. mű borítóterve. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Megjelent a Pesti Műhely kiadásában 1981 körül. 34x29 cm. 1303171
10103
268
Kádas István (1941-): Ellopott lovak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×39 cm 1346607
10104
268
24000
Kárdár jelzéssel: Virágzó fa a kertben. Olaj, vászon, 59×80 cm 1349756
10105
268
Kádár jelzéssel: Házak havazás után. Olaj, farost, 32×51 cm 1345206
10106
268
3200
Joseph Kádár (1936- ): Cím nélkül, linómetszet, papír, jelzett, számozott (24/25), üvegezett fa keretben, 13,5×13,5 cm 1242801
10107
268
26000
Károlyi András (1938-): Sárguló lombok. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, keretben, 39×74 cm 1344580
10108
268
Kárpáthy jelzéssel: Hullámverés. Olaj, karton, keretben, 14×21 cm 1288464
10109
268
15000
Kárpáti Gusztáv (1941-2013): Bihari táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm 1308208
10110
268
Kelety Gusztáv hagyatéki pecséttel: Várrom és a falu. Ceruza-tus, papír, jelzés nélkül, 31×48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft