Festmények és grafikák Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1345980
10050
268
Csiszár jelzéssel: Egy tányér leves. Olaj, vászon, sérült, keretben 44×34 cm 1346465
10051
268
Detrői Ernő (1925 - ): Pilisi nyár. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1345200
10052
268
Dévényi János (1956- ): Geometrikus formák, akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1312785
10053
268
Dézsi Éva (1929-): Kiránduló. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 9×13 cm 1347057
10054
268
Diener jelzéssel: Kisfiú. Olaj, falemez, 70×50 cm 1345257
10055
268
14000
Duray jelzéssel:Tengerpart. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1296359
10056
268
Albrecht Dürer: Exlibris Hektor Pömer részére. későbbi fametszet üdvözlőlapként magánkiadásban / Later woodcut in greeting card 15x20 cm 1349952
10057
268
Emőd jelzéssel: Fasor az útnál. Olaj, fasort, keretben, 24×30 cm 1312593
10058
268
Ék Sándor (1902-1975): Kislány babával. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Aláírt próbanyomat. Paszpartuban, Képméret:38x26 cm 1206439
10059
268
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm 1125242
10060
268
Ék Sándor (1902-1975): Marx. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm 1125246
10061
268
Ék Sándor (1902-1975): Engels. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 35x52 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft