4 db alkalmi kisgrafika (Fery Antal, Petry Béla, Sterbenz Károly, Várkonyi Károly), a művészek saját házasságkötéseik alkalmából, vegyes technika (fametszet/klisé/rézkarc), papír, az egyik jelzett, különböző méretben
3 db érdekes könyvtári ex libris: a melki apátság könyvtára, Károlyi György (1802-1877) főispán, a koppenhágai könyvtár judaika részlege,vegyes technika, papír, jelzés nélkül, különböző méretben
6 db ex libris különféle művészektől (Mikolaš Aleš, Renato de Araújo, Peteris Upitis, Adolfo Wildt, stb.), vegyes technika (klisé, linó, stb.), papír ill. textil, egy részük jelzett, különböző méretben