Festmények és grafikák Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1320061
10026
268
Bertalan Rózsa (1900-1987): Szabadban kötő nő. Olaj, vászon, sérült, 36×25 cm 1325071
10027
268
24000
Biai Simon István (1947-2013): Perbáli napraforgók. Olaj, karton, jelzett, keretben, 46×62 cm 1347555
10028
268
Biczó Tamás: Borítótervek, 2 db. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartun, 18x11 cm 1305145
10029
268
Bihari jelzéssel: Vázlatok, ceruza, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×13 cm 1288588
10030
268
Biró jelzéssel: Jegygyűrűs csendélet. Olaj, farost, üvegezett keretben, 33×43 cm 1269913
10031
268
Bíró Gábor (1947): A villamos is aluszik. Pasztell, papír, 31x42 cm Üvegezett keretben. 1351424
10032
268
Bm jelzéssel: Ló háttal. Szén, papír, 29×22 cm 1346512
10033
268
Bodnár jelzéssel: Terelő juhász. Olaj, vászon, keretben, javított vászon, 46×55 cm 1330432
10034
268
Bolmányi jelzéssel: Tavaszi virágzás. Tempera, papír, üvegezett keretben, paszpartuval 21x31 cm. 1315054
10035
268
Bolmányi jelzéssel: Fák az útnál. Olaj, farost, 50×60 cm 1350828
10036
268
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex libris, Dr Armentano Lajos. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×6 cm 1345563
10037
268
Bordás Ferenc (1911-1982): MEGE tagsági jegy 1938, alkalmi kisgrafika, fametszet, papír, jelzett, 9,5×12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft