Festmények és grafikák Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1326184
10014
268
Bálint jelzéssel: Fák a tó parton. Akvarell- tus, papír, 21×9 cm 1348884
10015
268
Bánfi jelzéssel: Betakarítás után. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 23x31 cm 1348888
10016
268
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 23x31 cm 1348886
10017
268
Bánfi jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 23x31 cm 1298351
10018
268
Beleznai jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, keretben, 20×15 cm 1314017
10019
268
Benczúr jelzéssel:Csendélet. Vegyes technika, falemez, 62×38 cm 1347807
10020
268
Ifj. Benedek Jenő. (1939 - ): Őszi nap. Olaj, farost, jelzett, sérült, 29×39 cm 1318974
10021
268
Jaro Beran (1892-1962): Ex Libris, Dr. Lustig István. Fa metszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7 cm 1345378
10022
268
Bercsényi Tibor (?-?): A könny. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×6 cm 1347471
10023
268
Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, falemez, 40×52 cm 1345330
10024
268
Berki Viola (1932-2001): Isztrián. Rézkarc 94/100, papír, jelzett, foltos, üvegezett keret 29×19 cm 1325676
10025
268
Beron Gyula (1885-1971): Híd Sárospatakon. Ceruza, papír, jelzett, 16×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft