Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
515172
180
Amerigo Tot (1909-1984): Fésülködő nők, litográfia, jelzett, dedikált, üvegezett keretben 60x80cm 572899
10001
180
Antal Irén (1903-1999): Csendélet, olaj, farost, jelzett, 60×70 cm 628003
10002
180
24000
Ábrahám Rafael (1929-): Angyali lebegés. Olaj, farost, jelzett, keretben 83×63 cm 621999
10003
180
15000
Ács Ágoston jelzéssel: Folyóparti ház. Olaj, vászon sérült, szép keretben 49×71 cm 602799
10004
180
Ács F jelzéssel: Lila fák. Pasztell, papír, 33×48 cm 640216
10005
180
Ács István (1950): Budai táj. Rézkarc, papír, jelzett, 16,5x22cm 626309
10006
180
Ágotha Margit (1938-): Maszk vígjáték. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×60 cm 500206
10007
180
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. Jelzett 30x20 cm 558156
10008
180
Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm 627982
10009
180
Bakonyi Mihály (1933-): Káli tavak. Tempera, zsírkréta, karton, jelzett, üvegezett keretben 50×66 cm 543887
10010
180
Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon. 620325
10011
180
40000
Balogh Ervin (1925-): Ősz. Olaj, farost, jelzett, keretben 62×81 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft