Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
455759
10012
180
11000
Barabás jelzéssel: Cédrus, vegyes technika, keretben 120x75 cm 531745
10013
180
26000
Batári László (1920-1997): Téli táj, olaj, farost, 80x60 cm, keretben 639940
10014
180
Bereczk K jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 41×51 cm 640307
10015
180
Blahos Rudolf (1917-1986): Balatoni horgászok. rézkarc, papír, jelzett, 28,5x40,5cm 542934
10016
180
Blahos Rudolf (1917-1986): Lánchíd, rézkarc 77/100, papír, jelzett, 30×40 cm, keret nélkül 542929
10017
180
Blahos Rudolf (1917-1986):Parlament, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×40 cm 543381
10018
180
Blahos Rudolf (1917-1986): Városban, vegyes technika, papír, jelzett, 20x31 cm 542647
10019
180
Blahos Rudolf (1917-1986): Velence. Rézkarc 83/100, papír, jelzett, 30x38 cm 542699
10020
180
Blahos Rudolf (1917-1986): Virágok, rézkarc 15/75, papír, jelzett, 24x29 cm 642216
10021
180
3800
Blahos Rudolf (1917-1986): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 30×25 cm 495901
10022
180
BM. 1919 jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 25x40 cm 607474
10023
180
B.F. jelzéssel: Idilli táj. Olaj, vászon-karton, 21×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft