Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
545269
10252
180
Jelzés nélkül: Angyalok diadala (Cca 1920), akvarell, papír, 35×22 cm 503556
10253
180
24000
XIX. sz vége. Jelzés nélkül: Őszi táj. Olaj, vászon. 30x30 cm 531785
10254
180
Jelzés nélkül: Őszí táj. Olaj, vászon. 60x80 cm keretben 642771
10255
180
2 db modern fantasy rajz, ceruza, papír, 30×42 cm 640160
10256
180
2 db olaj, karon festmény régi keretekben 21×21 cm-25×23 cm 640133
10257
180
Rézkarcok a magyar vegyiparról. 15db aláírt, eredeti rézkarc mappába fűzve, 28,5x39cm 642882
10258
180
7db különböző látványos ex libris Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft