Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
639248
10036
180
4800
Ék Sándor (1902-1975): Lány fürdőruhában. Kőnyomat, papír, jelzett, 19×11 cm 639981
10037
180
Ék Sándor (1902-1975): Vietnam népe győzni fog. Aquatinta rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm 639259
10038
180
Farkas jelzéssel: Ülő nő. Olaj, karton, 32×25 cm 640059
10039
180
Feledy Gyula (1928-2010): Műszakváltás a TSz.-ben. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm 583595
10040
180
F. Herrmann: Drezda, tus, papír, jelzett, 31×64 cm, üvegezett keretben 626372
10041
180
5500
Follemantal 1930 jelzéssel: Muzsikáló fiú. Olaj, farost, több helyen sérült a kép és keret 35×29 cm 519015
10042
180
70000
Fried Pál (1893-1976): Akt. Pasztell, papír (felkasírozva), jelzett. 47x65 cm üvegezett keretben 533778
10043
180
F. Szemes Mari: Tájkép. Olaj, farost. Jelzett. 50x60 cm 642826
10044
180
Garai jelzéssel: Gallyakat vivő lány. Festett selyemkép, paszpartuban, apró foltokkal, 24×18 cm 526747
10045
180
28000
Gádor Emil (1911-1998): Öreg fűz, olaj-farost, üvegezett keretben 90x70cm 643025
10046
180
Gelniczky Anna: Tájkép. Kréta, papír, üvegezett kereten 35×56 cm 597566
10047
180
4800
Gerő András (1935-): Női fej. Akvarell, papír, paszpartuban, 35×42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft