Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
625613
10072
180
Jére 91 jelzéssel: Naplemente. Olaj, vászon, 69×96 cm 624814
10073
180
J.J. jelzéssel 2 db rézkarc, üvegezett keretben 19×20 cm (2×) 543886
10074
180
50000
Johan Hugó (1890-1951): Fenyőrészlet, akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, 32×24 cm. 640036
10075
180
Jurida Károly (1935-2009): Fegyverrel a hátukon dolgoznak a parasztok a T.Sz. földjén az egyik honvédelmi egység közelében. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm 551180
10076
180
Kalmár Mária: Falusi látkép, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×33 cm 620323
10077
180
Kas JF jelzéssel: Genezis. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 49×49 cm 640229
10078
180
Katona Nándor (1864-1932): Pipázó katona. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30x24cm 599069
10079
180
4600
Kádár jelzéssel: Akt. tus, papír, üvegezett fa keretben, 64x43cm 599215
10080
180
Kárpáti Gusztáv (1941-): Elolvadt hó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 603077
10081
180
Kelemen András jelzéssel: Alvó nők. Tus, papír, szép keretben 32×32 cm 343021
10082
180
Kékesi László (1919-1993): Pápai Páriz Ferenc, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm: 347443
10083
180
KĂŠpeslapok
Kékesi László (1919-1993): Rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 16x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft