Festmények és grafikák Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
639255
10024
180
Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Rézkarc, papír, 40x30 cm 546038
10025
180
Bujdos L. jelzéssel: Erdei út, akvarell, papír, üvegezett keretben, 14×22 cm 639895
10026
180
Cságoly Erzsébet (1929-1992): Somlói táj. Akvarell, papír-karton, jelzett, üvegezett keretben, 51×64 cm 400085
10027
180
38000
Csernus Tibor: (1927-2007): Férfi akt; ceruza-papír, jelzett, keretben 23x32 cm 596824
10028
180
Csikós P jelzéssel: Éjszaka. Olaj, farost, 26×38 cm 627999
10029
180
14000
Cs. Pataj Mihály (1921-): Kertrészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 60×50 cm 642946
10030
180
DK jelzéssel: Ló és csikó. Olaj, vászon-karton, keretben 44×38 cm 638841
10031
180
9500
Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 85×65 cm 640317
10032
180
Dudás Jenő (1900-1991): Pásztorfiú. Színezett aquatinta, papír, jelzett (dúcon is), 47x33,5cm 498799
10033
180
Edvi-Illés György (1911-?): Lugossy zászlós. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 36x48 cm 626795
10034
180
Endrész József (1928-) : Mária a kis Jézussal. Vegyes technika, fa , hátul jelzett, néhány apró lepattanással, 39×26 cm 642796
10035
180
Égly jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, karton, apró foltokkal, 33×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft