Könyvek: Történelem

Tételek száma: 257

19536.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19537.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19538.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

19539.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19540.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19541.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Vahot Imre: Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerk. és kiadja: - - . Bp., 1984, ÁKV. Reprint kiadás. Az 1846. évi Beimel József kiadás hasonmása. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
19542.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2 db könyv - Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. 1985, Helikon. + Dr. Hans Bankl: A Habsburg-ház betegei. Kiadói papír és kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
19543.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Dante, 115+(1) p.+ 7 (térképek) t. + 2 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, foltos, 2 térkép hiánnyal.
19544.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kardos Tibor: A magyarság antik hagyományai. Pantheon-Tanulmányai 5. Bp., 1942, Pantheon-Franklin, 93+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19545.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hunnivári Zoltán: A ,,megteremtődött földrajzi keret, amelyben a magyarok megtelepedhettek..." Györffy György és a 2001. esztendő. (Bp., 2002), szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés.
19546.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jámbor János: Törpeállamok a történelmi Magyarország földjén. (Gyarmati sors, önállóság, föderáció.) Bp., én., Zs-Libra. Kiadói papírkötés.
19547.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft