Könyvek: Történelem

Tételek száma: 257

Horváth Mihály: Kossuth Lajos újabb leveleire. Pest, 1868, Ráth Mór (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 131 p. Második kiadás. Kiadói kissé sérült papírborítóval
19572.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dr. Ádám Sándor: Európa bűne, ahogy elbántak a magyarokkal. Bp., 2003, Szerzői. Kiadói papírkötés.
19573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ilja Ehrenburg Európa sorsa. Moszkva, 1943. Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. 46p. Korabeli kartonált papírkötésben
19574.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Képszabadság. Válogatás az Népszabadság Egyedülálló Fotóarchívumából. Szerk.: N. Kósa Judit. Képszerk.: Rédei Ferenc. 3. köt. : "Holnapra megforgatjuk." Népszabadság Retro 3. Pécs, 2015, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szita Szabolcs: Halálerőd. A munkaszolgálat és a hadimunka történetéhez 1944-45. Bp., 1989., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pataki Vidor: Magyar történelem. Előadta Dr. Pataki Vidor a rend budapesti Szent Imre Gimnáziumának 1946/47. és 1947/48. tanéveiben. Thonon, 1983., Imp. du Messager, 187 p. Kiadói papírkötés.
19577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

II. Rákóczi Ferenc emlékiratai. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Vas István. Saint-Simon emlékirat-részleteivel. Thaly Kálmán jegyzeteivel. Bp., 1948., Révai, 237+3 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói illusztrált papír védőborítóban.
19578.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Das ungarische Unterrichtswesen in den Studienjahren 1884-85 und 1885-86. Auszug aus dem XV. Jahresbericht des k. ung. Ministers für Cultus und Unterricht. Bp., 1887, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+304 p. Német nyelven. Korabeli, aranyozott egészvászon-kötésben.
19579.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kik vagyunk és mit akarunk? A Magyar Nemzetpolitikai Társaság Kiadványai 2. Bp., 1932, Centrum, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
19580.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

L. Ray Silver: Fallout from Chernobyl. Toronto, 1987, Deneau, 8 sztl. lev.+ 237 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. / In English language. Hardcover, with dust jacket.
19581.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ferrero, G[uglielmo]: Az ókori civilizáció bukása. Bp., 1924. Pantheon. 151p. Félvászon kötésben
19582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nicolae Ceausescu: A nemzeti kérdés megoldása Romániában. / Románia elnöke társadalompolitikai gondolkodásából. Bukarest, 1979. Politikai Könyvkiadó. 136p. Kiadói papírkötésben, kiemelésekkel a szövegben.
19583.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft