Könyvek: Történelem

Tételek száma: 257

1858 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. Hiányok:. 19-22, 59-62, 67-70, 99-102, 215-218p. Fametszetű képekkel illusztrálval. Sérült félvászon kötésben
19584.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Történelmi könyvtár 3 füzete (3-4-5.) [Egybekötve.]: Áldor Imre: Mohammed élete.; A nagy Napoleon császár története.; Áldor Imre: Nagy Sándor és kora.; Bp., 1874 - 1875.,Franklin, 112+120+112 p. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, az utolsó lap sérült.
19585.

Történelmi könyvtár 3 füzete (3-4-5.) [Egybekötve.]:
Áldor Imre: Mohammed élete.;
A nagy Napoleon császár története.;
Áldor Imre: Nagy Sándor és kora.;
Bp., 1874 - 1875.,Franklin, 112+120+112 p. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, az utolsó lap sérült.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Kuzsinszky Bálint: Aquincum. Az ásatások és múzeum ismertetése. Bp., 1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, Franklin-Társulat-ny., 1 t.+73+3 p. Ötödik átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
19586.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Trócsányi Zoltán: A történelem árnyékában. Bp., 1936, Hungária, 314+6 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19587.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dolinay Gyula: Történelmi Arczképcsarnok Bp., 1886. Szerzői.. 488 sztl.lev. 231 részben metszett arczképpel és életrajzzal. Korabeli félvászon kötésben, néhány lap kijár.
19588.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tüttő Vince: A magyar történet vázlatrajzokban. A legújabb történelmi művek alapján a közép és középfokú iskolák számára. Írta és rajzolta: - - . Szeged, 1937, Árpád-ny., 16 p.+ 8 (hiányos, eredetileg 60) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói tűzött papírkötés, a címlapon kis sérüléssel, a lapok sarkán folttal.
19589.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Varga László Tájékozódás. Bp., 1944, Pázmány Péter, 168 p. Kiadói papírkötés.
19590.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Ács Tivadar: Népek tavasza. Ismeretlen levelek, naplójegyzetek a magyar szabadságharc és emigráció korából. Összeáll. és bevezetéssel ellátta: - - . Bp., [1943], ABC, 332+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
19591.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hungary yesterday and today. London, 1932, Grant Richards, kopott papírkötés, angol nyelven, firkákkal.
19592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Geleji Dezső: Magyarország 1944-ben. Történelmi riportsorozat [...] Bp., 1945, Gergely Rt. Kiadói papírkötés, 62p
19593.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Richard Pražák et al.: Dějiny Maďarska. [Magyarország története.] Brno, 1993, Masarykova univerzita, 297+(3) p. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
19594.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Horthy Miklósné: Napló 1944-45. Bp., 2015, Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
19595.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft