Pados Pál: Ezt nem írhattam meg Oroszországról. Bp., 1945, Gábor Áron Könyvkiadóvállalat, 124+(2) p. Papírkötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel, a könyvtesttől elváló borítóval.
Báró Wesselényi Miklós: Szózat. A magyar és szláv nemzetiség ügyében. Bp., 1992, Európa, 322 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, máskülönben jó állapotban.
Bazsik Renáta: Mire az erdők kizöldülnek. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, a hátsó borító belsején és az hátsó szennylapon beragasztott a szerzőre vonatkozó nyomtatványokkal.