Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történelmi tanulmány. Bp., [1923], Dick Manó, 238+(2) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, a gerinc és a hátsó borító pótolt, sérült, javított fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Johnathan Sunley - Kovács Tibor: Két év kormányrúdnál. Mérlegen a Horn-, és az Orbán-kabinet első félideje. Bp., 2000, Kairosz. Kiadói papírkötés, foltos.
Berki Mihály: Az Államvédelmi Hatóság. Bp., 1994., (Salgótarján, Nógrádi-ny.) Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, az egyik borító sarkán gyűrődésnyommal.
[Marshall, George C.] Marshall tábornagy: Így győztünk... Ford.: Éber Ernő. (A rombadőlt és újjászületettt Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa ex libris-szel). Bp., [1945], Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Pálfy Gyula: Horoszkópom árnyékában. Egy '56-os mecseki kortanú visszaemlékezése. (Aláírt!) Dunaharaszti, 2002, NAP Alapítvány. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
Csengery Antal: Az altaji népek ősvallása, tekintettel a magyar ősvallásra. (Reprint). Warren, 1970, A Fáklya. Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 250 példányban.
Dr. Oláh Béla: Édes magyar nyelvünk szumír eredete. Népszerű történelmi füzetek 6. sz. Bunes Aires, 1980, Ősi Gyökér, 46 p. Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, tulajdonosi bélyegzőkkel.