Könyvek: Történelem

Tételek száma: 370

Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történelmi tanulmány. Bp., [1923], Dick Manó, 238+(2) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, a gerinc és a hátsó borító pótolt, sérült, javított fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
19596.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szénássy Zoltán: Klapka György. Pozsony, 1977, Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
19597.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19598.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

19599.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

[Marshall, George C.] Marshall tábornagy: Így győztünk... Ford.: Éber Ernő. (A rombadőlt és újjászületettt Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa ex libris-szel). Bp., [1945], Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19600.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Révay József: Séták a római Magyarországon. Bp.,1965, Kozmosz. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19601.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bernhard Jacobi: Beszélő kövek. Ford.: Hegyi Márton. Bp., 1968., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bejelölésekkel.
19602.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Castiglione László: Abdallah Nirqi 1964. Az MTA núbiai expedíciójának ásatása. Molnár Erik (1894-1966) miniszternek DEDIKÁLT! 1965. Kiadói papírkötés, térképpel, jó állapotban.
19603.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ivánfi Ede: Magyarország címrei + Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények.
19604.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Pálfy Gyula: Horoszkópom árnyékában. Egy '56-os mecseki kortanú visszaemlékezése. (Aláírt!) Dunaharaszti, 2002, NAP Alapítvány. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
19605.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csengery Antal: Az altaji népek ősvallása, tekintettel a magyar ősvallásra. (Reprint). Warren, 1970, A Fáklya. Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 250 példányban.
19606.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Oláh Béla: Édes magyar nyelvünk szumír eredete. Népszerű történelmi füzetek 6. sz. Bunes Aires, 1980, Ősi Gyökér, 46 p. Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, tulajdonosi bélyegzőkkel.
19607.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft