Könyvek: Történelem

Tételek száma: 370

Áldásy Antal: Magyar czimeres emlékek. III. füzet. Harminczegy szines melléklettel. Bp., 1926, Genealogiai Társaság, sérüléssel.
19740.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sorsdöntések. A kiegyezés - 1867. A trianoni béke - 1920. A párizsi béke - 1947. Összeáll., szerk., az előszót és a magyarázó szövegeket írta: Gerő András. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással.
19741.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Grant, Michael: The Fall of the Roman Empire. A Reappraisal. Radnor, PA, 1976, The Annenberg School Press. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19742.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Einst und Jetzt. Jahrbuch des Vereins für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Band 67. Würzburg, 2022, Verein für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19743.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Cox György: Görög regék. Ford. s bevezetéssel ellátta: Komáromy Lajos. Bp., 1897, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, megviselt állapotban.
19744.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Henri Pozzi 2 műve:   A háború visszatér... Ford.: Felkai Ferenc és Marjay Frigyes. Orbók Attila előszavával. Bp., 1934, Marjay Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált elülső borítót a hátsó tábla belsejére kasírozták, kopott borítóval.;   Századunk bűnösei... Ford.: Marjay Frigyes. Bp., 1934., Marjay Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
19745.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Bilinszky Lajos: Világtörténet katholikus polgári- és felsőbb leányiskolák használatára. I-II. rész. Bp., 1906-1907, Stampfel, 135 p.; 159 p. Második, ill. első kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.
19746.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Eckhardt Tibor: Javaslat a földbirtokmegoszlás rendezésére. Bp., 1939, Független Kisgazdapárt (Athenaeum-ny.), 43+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón apró foltokkal.
19747.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1939 Az 1919. évi június hó 10-ére összehívott országgyűlés képviselőházának bizottságai a második, harmadik, ötödik ülésszakban 3 db. 1939-43. hivatalos kiadás. papírkötésben
19748.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19749.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft