Könyvek: Történelem

Tételek száma: 370

Barabás Béla (szerk.): Teleki Pál öröksége. Lakitelek, 1992, Antológia Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19536.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

19537.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Losonczi, Ludovicus [Lajos]: De Simonis de Keza Chronicarum latinitate. Dissertatio inaug. philologica. Késmarkini, 1892, Typis Pauli Sauteri, 58 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, szakadt borítóval.
19538.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19539.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szesztay Ádám: Együtt. Az 1956-os forradalom és a határon túli magyarok. 56. Bp., 2006, Lucidus Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19540.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Rogériusz mester siralmas éneke a tatárjárásról. Deák nyelvből magyarra ford.: Mészöly Gedeon. + Kuthy Zoltán: Mikes. Bp., 1939-1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 54+(2) p.; 82+(2) p. A borító illusztrációja Feszty Masa munkája. Kiadói papírkötés, a borítókon kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bandholtz, Harry Hill: Román megszállás Magyarországon. Napló nem diplomata módra. Bp., 1993, Magyar Világ, 247 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
19542.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Horváth Zoltán: A Szociáldemokrata Párt politikája. (Visszapillantás és irányvonal). Összeáll.: - -. Bp., 1946, Szociáldemokrata Párt,(Világosság-ny.), 32 p. Átkötött papírkötés, javított címlappal.
19543.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Deer, Josef: Heidnisches und Christliches in der altungarischen Monarchie.Szeged, 1934. Városi nyomda. 149p. Kiadói papírborítóval
19544.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kovács János István - Soós Ádám: Elfelejtett évtizedek - Pálhidy Mihály emlékkönyv. Hatvan, 2001, Pálhidy Mihály Hagyományőrző Polgári Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, sok vasúti témával.
19545.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ralph H. Major: A végzet katonái. Ford.: Nagypál István. Bp., én., Hungária. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés.
19546.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sebestyén Gyula: Gesta Hungarorum. A magyar hősmondák öt könyve. V. köt.: Emes álma. Bp., 1925., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 542 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
19547.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft