Könyvek: Történelem

Tételek száma: 370

Pach Zsigmond Pál: ,,A harmincadvám eredete". Értekezések, emlékezések. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
19512.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19513.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csiffáry Gabriella: Régi magyar fürdővilág. Szerk.: Száraz Miklós György. Paletta. Bp., 2004., Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19514.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kovács Lajos: A békepárt a magyar forradalomban. Válaszul Irányi Dániel röpiratára. Bp., 1883, Révai (Rudnyánszky A.-ny.), 130 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétesett állapotban.
19515.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19516.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Steier Lajos: Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. (Bp., 1925), Genius (Pallas-ny.), 388 p. Kiadói papírkötés, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. Számozott (68./100) példány.
19517.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cobden-könyvtár 5 száma: Marczali Henrik: Cobden történeti jelentősége.; Dr. Gratz Gusztáv: Politikai és gazdasági liberalizmus.; Gróf Apponyi Albert: Társadalmi átalakulások.; Méhely Kálmán: A XIX. század öröksége.; Őrgróf Pallavicini György: A magyar agrárpolitikáról. Bp., [1921-1923], Magyar Cobden-Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés.
19518.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kossuth Lajos. Kortársak 3-4. füzet. Szerk.: Kőrös László. Kortörténeti Könyvtár. Bp., 1894, "Hazánk"-ny., 175+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, belül a lapok jó állapotban.
19519.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kossuth Lajos. Életrajz, jellemvonások és adomák. Írta: Egy 1848-as képviselő. Bp., [1894], Gerő és Kostyál (Márkus Samu-ny.), 61+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétesett állapotban, kissé foltos borítóval.
19520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vértes István: A párt-abszolutizmus. Bp., é.n. [1917?], Dick Manó, 157+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve, egy lapon kisebb lapszéli hiánnyal.
19521.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19522.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19523.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft