Könyvek: Történelem

Tételek száma: 370

Endrei, Walter- Zolnay, László: Fun and Games in Old Europe. Bp, 1988, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Angol életrajz Zrínyi Miklósról. London, 1664. Bevezette és szerk., jegyzetekkel ellátta: Kovács Sándor Iván. A Zrínyi Miklós angol rajongói c. kísérőtanulmányt írta: Péter Katalin. Ford.: Bukovszky Andrea, Gömöri Éva, Rab Andrea, Zajkás Péter. Zrínyi - Könyvtár II. Főszerk.: Klaniczay Tibor. Benne az angol nyelvű életrajz hasonmásával, a 153-340. oldalak között. Bp., 1987, Zrínyi. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kemény-kötés.
19549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Martha Schad: Erzsébet királyné és leányai. Ford.: Sütő Gyöngyi. hn., én., Canissa. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19550.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezer esztendő. Millenniumi olvasó-és daloskönyv I-II. Budapest, 2000, Dinasztia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott, kissé sérült kiadói karton mappában, de belül jó állapotban.
19551.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményeken I-IV. + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp.,én.,Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötések, kissé foltos borítókkal, néhány bejelöléssel, az utolsó kötet borítója szakadt. + Havasi Tamás - Herczeg János - Kerek György: A rádió ostroma. 1956. okt. 23. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói papírkötés.
19552.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mezey Barna-Szente Zoltán: Európai alkotmány- és parlamentarizmustörténet. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.
19553.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19554.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19555.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Degré Alajos: Visszaemlékezéseim. Összeáll., szerk., a bevezetést és a jegyzeteket írta: Ugrin Aranka. Magyar Századok. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19556.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Póczy Klára: Pannoniai városok. Bp., 1976, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
19557.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Emlékkönyv Szent István király halálának kilencszázadik évfordulóján. Szerk.: Serédi Jusztinián. Bp., 1988, Szent István Társulat. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19558.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Abigail Wheatley - Struan Reid: Bevezetés a régészet világába. Ford.: Tompa Júlia. Kisújszállás, 2005, Pannon-Literatúra. John Woodcock és Ian McNee illusztrációival. Internetlinkekkel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft