Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

Móricz Zsigmond: Tündérkert. Történelmi regény a XVII. század elejéről. Báthory Gábor fejedelemsége. Bethlen Gábor ifjúkora. Bp., 1939, Athenaeum, 2 sztl. lev.+468 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
18827.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Heller Ágnes - Kőbányai János: Bicikliző majom. Élet- és korrajz. Bp., 1998, Múlt és Jövő. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18828.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

J. F. Cooper: Nagy indiánkönyv. Ford. és az ifjúság számára átdolgozta: Réz Ádám és Szinnai Tivadar. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1976, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. + Samuel Taylor Coleridge: Rege a vén tengerészről. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18829.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fekete István 11 db kötete: Lutra, Hajnal Badányban, Őszi vásár, Kele / Vuk, Téli berek, stb.
18830.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15

18832.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Lipták Gábor 3 db könyve - Aranyhíd; Amiről a kövek beszélnek; Hogyan gondozzuk gyémántjainkat? Kötetenként változó kötésben és állapotban.
18833.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp.,2000,Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18834.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lin Yutang: Mi kínaiak, Révai, 1939 + Egy múló pillanat, második könyv, Révai, 1941, kissé sérült egészvászon kötésben
18835.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Bp., 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Számos illusztrációval. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, kopott borítóval, sérült, kopott gerinccel.
18836.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Danielik József: Magyar Írók életrajz-gyűjtemény. Második, az elsőt kiegészítő kötet. Budapest, 1858, Gyurian József. Egészvászon-kötés, kopott, gerincén kisebb sérülésekkel, foltos lapokkal.
18837.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hegedüs Gyula: A beszéd művészete. Signer és Wolfner, 1917, Budapest. Átkötött egészvászon kötésben.
18838.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szitnyai Zoltán: A bocs. Budapest, én. Athenaeum. Papírkötés, borítóval mely enyhén sérült.
18839.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft