Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

Borzsák István: A latin nyelv szelleme. 1942, Parthenon. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18815.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Halasy-Nagy József: A politikai tudomány kezdetei. Platon és Aristoteles. 1942, Parthenon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
18816.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dercsényi Dezső: Ókor a középkor művészetében. 1944, Parthenon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18817.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Joanna Bator: Homokhegy. Ford.: Hermann Péter. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18818.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1905 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1905. I-II. köt. (Teljes évfolyam). Bp., Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 2 sztl. lev.+424 p.; 2 sztl. lev.+420 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
18819.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

William Bramley: Éden Istenei. Bp., 2021, Óház. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18820.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18821.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Jackie Modlinger: Diana. Queen of Style. Philadephia - London,1998.,Courage Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18822.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Magyar írók arcképei. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap, 12 t. (Komplett). Sérült kiadói mappában, 41,5x29 cm.
18823.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Facsimile kiadás. Bp., 1990, Téka (Pátria-ny.) Az 1896-ban a Franklin-Társulat által kiadott könyv hasonmása. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, sérült, a fűzéstől részben elvált borítóval.
18824.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kazinczy Ferencz levelezése. A Magyar Tudományos Akadémia Irodalomtörténeti Bizottsága megbízásából közzéteszi: Dr. Váczy János. X. kötet. Bp., 1900, MTA, XXXI+(1)+592 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
18825.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Lescot, Mme.: Szeret? Nem szeret? Ford.: Győry Ilona. A képeket rajzolta Tofani. Bp., [1898], Légrády Testvérek, 266 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrált. Átkötött papírkötésben, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18826.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft