Arthur Conan Doyle: A zsidó főpap mellvértje - A hat zsebórás ember - A lakkdoboz titka. [Egy kötetben]. H.n., é.n., k.n., 80 p. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel.
Papp Tibor: 25 x 25 - Bűvös négyzetek Párizs, 2007. Magyar Műhely, Kiadói katonált papírkötésben Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT!
Antal; Pauer: Pauer-versek és -írások Bp., 2002. Magyar Műhely, kiadói kartonált papírkötésben. Pauer Gyula (1941-2012) Kossuth-díjas képzőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT!
Papp Tibor: Disztichon alfa - Első magyar versgenerátor. Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! Bp., 1994, Magyar Műhely. Kiadói floppy-lemez melléklettel. Kiadói papírkötés.
A pesti művelt társalgó. Nélkülözhetetlen kézikönyv. Szerzé: Egy pesti arszlán. Bp., Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.