https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szász Béla, ifj.: A mi atyánk. (Bp.), é.n., Anakreon Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (3780./4000) példány. + Isten tízparancsolata, modern nyomtatvány, 19,5x13 cm
1
18876.

Szász Béla, ifj.: A mi atyánk. (Bp.), é.n., Anakreon Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (3780./4000) példány. + Isten tízparancsolata, modern nyomtatvány, 19,5x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halász Péter: Kádártánc. (Regény). München, 1983, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. A borító Fésűs László munkája. Kiadói papírkötés.
1
18877.

Halász Péter: Kádártánc. (Regény). München, 1983, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. A borító Fésűs László munkája. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Czakó Elemér: Népismertető múzeumok. Bp.,1918., Hornyánszky Viktor, 33+2 p. Különlenyomat az "Uránia" folyóirat 1918. évfolyamának 2., 3. és 4-ik számából. Kiadói zsinórfűzött papírkötés, foltos borítóval.   A szerző, Czakó Elemér (1876-1945) iparművészeti szakíró, könyvkiadó által DEDIKÁLT példány.
1
18878.

Czakó Elemér: Népismertető múzeumok. Bp.,1918., Hornyánszky Viktor, 33+2 p. Különlenyomat az "Uránia" folyóirat 1918. évfolyamának 2., 3. és 4-ik számából. Kiadói zsinórfűzött papírkötés, foltos borítóval. A szerző, Czakó Elemér (1876-1945) iparművészeti szakíró, könyvkiadó által DEDIKÁLT példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Üzenet Budapestről. (Emlékkönyv Schiff András 60. születésnapjára). Szerk.: Bársony Ágnes és Mérei Anna. Bp., 2013, Bársony Ágnes (GMN Repró Stúdió-ny.), 186+(2) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott (49./70) példány. Mindössze 70 példányban jelent meg!
1
18879.

Üzenet Budapestről. (Emlékkönyv Schiff András 60. születésnapjára). Szerk.: Bársony Ágnes és Mérei Anna. Bp., 2013, Bársony Ágnes (GMN Repró Stúdió-ny.), 186+(2) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott (49./70) példány. Mindössze 70 példányban jelent meg!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hamlet. (A szegedi bemutató századik évfordulójára). Szerk.: Paku Imre. Szent-Györgyi Albert előszavával. Az Egyetemi Színjátszó Társaság ismertető füzetei 1. Szeged, 1941, Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 73 p. + 4 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel. Átkötött műbőr-kötésben.
1
18880.

Hamlet. (A szegedi bemutató századik évfordulójára). Szerk.: Paku Imre. Szent-Györgyi Albert előszavával. Az Egyetemi Színjátszó Társaság ismertető füzetei 1. Szeged, 1941, Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 73 p. + 4 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel. Átkötött műbőr-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Bertha Bulcsu Emlékkönyv. Szerk.: D. Nagy Imre. Bp., 1999, Magyar Írók Egyesülete. Kiadói kartonált papírkötés. + Kiadói levél, Fülöp Zsuzsanna aláírással, 2 kézzel írt oldal
1
18881.

Bertha Bulcsu Emlékkönyv. Szerk.: D. Nagy Imre. Bp., 1999, Magyar Írók Egyesülete. Kiadói kartonált papírkötés. + Kiadói levél, Fülöp Zsuzsanna aláírással, 2 kézzel írt oldal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bohumil Hrabal: Skizofrén evangélium. Összeáll.: Milan Jankovic, és Václáv Kadlec. Milan Jankovic előszavával és Bojtár Endre utószavával. Pozsony, 1996, Kalligram. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18882.

Bohumil Hrabal: Skizofrén evangélium. Összeáll.: Milan Jankovic, és Václáv Kadlec. Milan Jankovic előszavával és Bojtár Endre utószavával. Pozsony, 1996, Kalligram. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Weöres Sándor: Psyché. Egy hajdani költő írásai Reich Károly rajzaival. 1995, Pesti Szalon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
18883.

Weöres Sándor: Psyché. Egy hajdani költő írásai Reich Károly rajzaival. 1995, Pesti Szalon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Deákos költők. Első kötet: Rájnis, Baróti Szabó, Révai versei. Kiadja: Császár Elemér. A Kisfaludy-Társaság Nemzeti Könyvtára XXIII. Bp., 1914. Franklin-Társulat, 351 p.+1 t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1
18884.

Deákos költők. Első kötet: Rájnis, Baróti Szabó, Révai versei. Kiadja: Császár Elemér. A Kisfaludy-Társaság Nemzeti Könyvtára XXIII. Bp., 1914. Franklin-Társulat, 351 p.+1 t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dr. Bitó László Boldogabb élet - jó halál - Eutélia - Eutanázia Kossuth Kiadó, 2014 Kiadói papíerkötésben Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT!
1
18885.

Dr. Bitó László Boldogabb élet - jó halál - Eutélia - Eutanázia Kossuth Kiadó, 2014 Kiadói papíerkötésben Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
May Károly: Az inka öröksége. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1
18886.

May Károly: Az inka öröksége. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Endrődi Sándor: Anakreoni dalok 1902-1909. Bp., 1910, Franklin-Társulat 1 t.+183 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.
1
18887.

Endrődi Sándor: Anakreoni dalok 1902-1909. Bp., 1910, Franklin-Társulat 1 t.+183 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz