https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Toronyi István: Égnek az asztagok. Versek. Szombathely, 1937, Martineum, 110+2 p. Kiadói papírkötés.
1
18900.

Toronyi István: Égnek az asztagok. Versek. Szombathely, 1937, Martineum, 110+2 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kékesi Zoltán: Médiumok keveredése. Nagy Pál műveiről. Aktuális avantgárd 4. Bp., 2003., Ráció. Kiadói papírkötés.  A szerző, Kékesi Zoltán (1976-) kultúrakutató által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
18901.

Kékesi Zoltán: Médiumok keveredése. Nagy Pál műveiről. Aktuális avantgárd 4. Bp., 2003., Ráció. Kiadói papírkötés. A szerző, Kékesi Zoltán (1976-) kultúrakutató által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Deme Zoltán 2 műve: Arpeggio; Mikrokozmosz. Bp., 1984, Szerzői. Kiadói papírkötés.   A szerző, Deme Zoltán (1949-) filmrendező, irodalomtörténész, író, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
1
18902.

Deme Zoltán 2 műve: Arpeggio; Mikrokozmosz. Bp., 1984, Szerzői. Kiadói papírkötés. A szerző, Deme Zoltán (1949-) filmrendező, irodalomtörténész, író, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szkárosi Endre: Egy másik ember. Eszmélkedéstörténeti emlékirat. A szerző, Szkárosi Endre (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Orpheusz. Kiadói papírkötés, a hátsó borító és néhány lapon kisebb gyűrődésnyom.
1
18903.

Szkárosi Endre: Egy másik ember. Eszmélkedéstörténeti emlékirat. A szerző, Szkárosi Endre (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Orpheusz. Kiadói papírkötés, a hátsó borító és néhány lapon kisebb gyűrődésnyom.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Verskoncert 1995. Miskolc, Szépmíves Kiadó. 47/300. számozott példány. 5 résztvevő aláírásával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18904.

Verskoncert 1995. Miskolc, Szépmíves Kiadó. 47/300. számozott példány. 5 résztvevő aláírásával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gereblyés László: Versek mozgóképre. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
18905.

Gereblyés László: Versek mozgóképre. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Újmódi bárdok éneke. Szerk.: Szurmai János. (Bp.), 1997, Obender & Co. Kiadói műbőr-kötés.
1
18906.

Újmódi bárdok éneke. Szerk.: Szurmai János. (Bp.), 1997, Obender & Co. Kiadói műbőr-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.
1
18907.

Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németh Judit: Vince. Kapaszkodni, kapaszkodni... A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Antológia. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
18908.

Németh Judit: Vince. Kapaszkodni, kapaszkodni... A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Antológia. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Medgyasszay László: "Nem azé, aki akarja..." Életrajzi beszélget. Beszélgetőtárs Kozma Huba. Beszédek, cikkek, írások. DEDIKÁLT! Bp., én., KDNP. Kiadói papírkötés.
1
18909.

Medgyasszay László: "Nem azé, aki akarja..." Életrajzi beszélget. Beszélgetőtárs Kozma Huba. Beszédek, cikkek, írások. DEDIKÁLT! Bp., én., KDNP. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nádudvari Nagy János: Remény halálig. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kőhegyi Gyula grafikáival illusztrált. Bp.,(1998), Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötésben.
1
18910.

Nádudvari Nagy János: Remény halálig. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kőhegyi Gyula grafikáival illusztrált. Bp.,(1998), Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szegvári Katalin: Egyenleg avagy egy politikai gyilkosság anatómiája? Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.
1
18911.

Szegvári Katalin: Egyenleg avagy egy politikai gyilkosság anatómiája? Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz