Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, sérült, ragasztott gerinc, viseltes állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18972.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Banner Zoltán: Télikert. Versek. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészeti író által ALÁÍRT példány. Bp., 2022., Magyar Napló - Írott Szó Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18973.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bulányi György: Örököljük a Földet? Bp., 1991, Irotron. Kiadói papírkötés. A szerző által Klebelsberg Éva részére DEDIKÁLT példány.
18974.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Isabelle Chabeur - Nathalie Valax: 100 legendás toll. Ford.: Székely Miklós. Bp., 2006, Arena 2000 Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18975.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

György Lajos: Világjáró anekdoták. Budapest, 1938, Kir. Magyar. Egyetemi Nyomda. Egészvászon-kötés, enyhén foltos.
18976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18977.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18978.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrálva. Magyar, olasz, román és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, 43,5x33,5 cm.
18979.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gyurcsány Ferenc: Blogkönyv 2006-2007. Bp., 2008., Gabo. Kiadói kartonált papírkötés.
18980.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Molnár István - Szabóné Dr. Medgyesi Éva: Az állami gazdaságok Magyarországon. (1785-1985.) Bp., 1987., Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
18981.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Széchenyi István: Napló. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18982.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

5 darab kötet az Egyetemes Regénytár és Az Athenaeum Olvasótára sorozatból. Blicher Clausen: Heine Inga, Roberts Sándor: Lou, Edward Bellamy: Ida, Daudet Alfonz: A család támasza I-II. Mind kopottas egészvászon kötésben, egyik sérült gerinccel.
18983.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft