Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

Borzsák István: A magyar klasszika-filológiai irodalom bibliográfiája. 1926-1950. Bp., 1952, Akadémiai Kiadó, 424 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, az utolsó két lap kijár.
18960.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Juhász Előd: Bernstein story. Bp., 1972, Zeneműkiadó. 176 p. Kiadói papírkötés.
18961.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1832-es Fúskúti Landerer kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
18962.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18963.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Széchényi István: Selyemrül. Bp., 1982, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1840-es Trattner-Károlyi kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
18964.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Sárvári György: Metalépés. Hermeneutika-mélylélektan-rendszerszemlélet: integratív paradigma a tapasztalati tanulás értelmezési-megértési folyamatához. Bp., 1999., Animula. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18965.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
18966.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18967.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Osho: Szabadság. Merj önmagad lenni. Bp.,2015,Édesvíz. Kiadói papírkötés.
18968.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hugo M. Enomiya - Lassale, S.J.: Zen. Út a megvilágosodáshoz. Bevezető és útmutatás. Ford.: Marghescu Sándor. Szentendre, 1995., Medio. Kiadói papírkötés
18969.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Karácsony Sándor: Holdbeli diákélet. Bp., 1948, Exodus, 136 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, részben szétvált fűzéssel, ex libris-szel.
18970.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bölöni Györgyné: Szenvedések könyve. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
18971.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft