Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2979485
18960
449
Borzsák István: A magyar klasszika-filológiai irodalom bibliográfiája. 1926-1950. Bp., 1952, Akadémiai Kiadó, 424 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, az utolsó két lap kijár. 2984728
18961
449
Juhász Előd: Bernstein story. Bp., 1972, Zeneműkiadó. 176 p. Kiadói papírkötés. 2918008
18962
449
Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1832-es Fúskúti Landerer kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés. 2919611
18963
449
2200
Pellico Silvio: Rabságom órái. Ford.: Zádori János. Esztergom, 1879, Buzárovits Gusztáv,XII+194 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal. 2918016
18964
449
Széchényi István: Selyemrül. Bp., 1982, Állami Könyvterjesztő Vállalat. A 1840-es Trattner-Károlyi kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés. 2922036
18965
449
Sárvári György: Metalépés. Hermeneutika-mélylélektan-rendszerszemlélet: integratív paradigma a tapasztalati tanulás értelmezési-megértési folyamatához. Bp., 1999., Animula. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2922057
18966
449
Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés. 2922225
18967
449
2200
Adam Jackson: Az igazi szeretet 10 titka. Ősi kínai bölcsesség az életed kiteljesedéséhez. hn., 2004., Willtord Magyarország. Kiadói kartonált papírkötés. 2922064
18968
449
Osho: Szabadság. Merj önmagad lenni. Bp.,2015,Édesvíz. Kiadói papírkötés. 2922022
18969
449
Hugo M. Enomiya - Lassale, S.J.: Zen. Út a megvilágosodáshoz. Bevezető és útmutatás. Ford.: Marghescu Sándor. Szentendre, 1995., Medio. Kiadói papírkötés 2980546
18970
449
Karácsony Sándor: Holdbeli diákélet. Bp., 1948, Exodus, 136 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, részben szétvált fűzéssel, ex libris-szel. 2980845
18971
449
Bölöni Györgyné: Szenvedések könyve. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft