Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

18948.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18949.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

18950.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18951.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18952.

Kikiáltási ár:
800 Ft

3 db régi füzet: Lampérth Géza: Hunyadiak. Bp., é.n., Magyar Lap- és Könyvkiadó Rt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval. + Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Bp., 1932, MEFHOSZ. Kiadói tűzött papírkötés. + Liszt árvízi hangversenyei Bécsben 1838/9. Bp., 1941, k.n. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, ajándékozási bejegyzéssel.
18953.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Fanchette: Kabinet-képek. Karczolatok és apró történetek. Bp., 1886, Robicsek Zsigmond (Neuwald Illés-ny.), 160 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal.
18954.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tamási Áron: Bölcső és bagoly + Szirom és boly. Bp., 1953, 1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon és egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban
18955.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hammer Ferenc: Fekete & fehér gyűjtemény. A szerző, Hammer Ferenc (1963-) szociológus által DEDIKÁLT! Pozsony, 2007, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
18956.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dickens Károly: Copperfield Dávid ifjúsága. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp.,én.,Komjádi. Egészoldalas rajzokkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18957.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Báró Radvánszky Béla: Balassa és Rimay barátsága. Bp., 1904, (Franklin-Társulat-ny.), 27 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18958.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szabó László: Jókai élete és művei. Bp., 1904, Rákosi Jenő, 1 t. + 367 p. Egyetlen kiadás. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészbőr-kötés, kissé sérült, foltos, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, a fűzéstől elváló címképpel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18959.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft