Borzsák István: A magyar klasszika-filológiai irodalom bibliográfiája. 1926-1950. Bp., 1952, Akadémiai Kiadó, 424 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, az utolsó két lap kijár.