Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2812394
18864
449
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 2885849
18865
449
Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre. Bp., 1988., Katalizátor Iroda. Szamizdat! Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval. 2885903
18866
449
Péter Gábor: Hargitától a nagyvilágba. Egy székely mérnök emlékezései. Esztergom,én.,Pro Aqua Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. 2921391
18867
449
Némethi Lajos: GriMaszk. Versek a színházról. Kaján Tibor rajzaival. Miskolc, 2010, Herendi 2004 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 2915413
18868
449
3200
Roland Barthes: Mitológiák. Vál. és ford.: Ádám Péter. Bp., 1983, Európa. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés. 2874205
18869
449
Fekete Gyula: Esztendőre vagy kettőre. Fekete Judit rajzaival. Ungvár-Bp., 1993, Trikolor - Intermix. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón némi kopással. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2885883
18870
449
Homoród Bálint [Nové Béla]: Kétség és remény közt. (Erdélyről sokadszorra.) Bp., 1989.,Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (498./500) példány. Szamizdat! 2896945
18871
449
[Lermontov, Mihail Jurjevics]: Históriás ének az rettenetös Iván czárrul ifiu testörzöjérül és az vitéz Kalmár Kalasnikovrul. Ó-russiai nyelven szerzette: Lermontov Mikhál. Régi magyarsággal átalhozta: Sztripszky Hiador. Bp., 1924, La Fontaine-Társaság, 1 t. + 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. 2874055
18872
449
Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (641./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került! 2874208
18873
449
Királyhegyi Pál: Első kétszáz évem. Kaján Tibor illusztrációival. Bp., 1979, Gondolat, 398 p. Kiadói kartonált papírkötés. 2885836
18874
449
Kassák Lajos: Egy ember élete. Bp., 1966., Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2861293
18875
449
Brande, Dorothea: Nyitott szemmel! Ford.: Lányi Miklós és Bárd Gyula. Bp., 1936, Bárd Ferenc és Fia, 151+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft