Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

Gerald Durrell: Léghajóval a világ körül. Graham Percy rajzaival. Ford.: Barabás András. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
18767.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Csokonai Vitéz Mihály: Csokonai válogatott munkái. 1-3. köt. [Egybekötve.] Kéziratok s eredeti kiadások alapján Toldy Ferencz. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 1 (költő arcképe) t.+207;155+1; 184 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, javított, kissé laza kötéssel, névbejegyzéssel a címlapon, az elülső szennylapon és a hártyapapíron kis szakadással.
18768.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezra Pound: Cantók. Párizs, 1975, Magyar Műhely. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
18769.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Török Sándor: Titokzatos utazások. DEDIKÁLT! Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
18770.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szomaházy István: Barátaim, a halottak. Bp., 1920, Kultura Könyvkiadó. 47. számozott, névre szóló példány! Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
18771.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
18772.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18773.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Urbán Ádám: Faludy György/Faludy Fanny. - - képei. Faludy György által ALÁÍRT példány. Kortársak. Bp., 2002, Interbooks. Gazdag képanyaggal, köztük erotikus fotókkal is illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18774.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ady Lajos: Ady Endre. Bp.,1923,Amicus,(Pápai Ernő-ny.),1 t.+245+3 p.+12 t.(Fekete-fehér fotók.) Oldalszámozáson belül egy egész oldalas térképpel is illusztrált. Első kiadás. Javított egészvászon-kötés. Számozott (95./1000) példány.
18775.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Mikszáth Kálmán: Pernye. Tizennyolc elbeszélés. Bp., 1893, Révai. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon kötés, színezett lapélek, kopottas állapotban.
18776.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Tizennyolc elbeszélés. Bp., Révai. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon Gottermayer- kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.
18777.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp., 1905, Athenaeum. Első kiadás. Egészoldalas képtáblákkal és szövegközi képekkel gazdagon illusztrált. A borító és a címlap Basch Árpád munkája. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, borítóval,
18778.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft