Csokonai Vitéz Mihály: Csokonai válogatott munkái. 1-3. köt. [Egybekötve.] Kéziratok s eredeti kiadások alapján Toldy Ferencz. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 1 (költő arcképe) t.+207;155+1; 184 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, javított, kissé laza kötéssel, névbejegyzéssel a címlapon, az elülső szennylapon és a hártyapapíron kis szakadással.
David Ogilvy: Ogilvy a reklámról. Ford.: Török András. Bp., 1992., Park. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, elülső kötéstábla belső felén és előzéklapon apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
Ady Lajos: Ady Endre. Bp.,1923,Amicus,(Pápai Ernő-ny.),1 t.+245+3 p.+12 t.(Fekete-fehér fotók.) Oldalszámozáson belül egy egész oldalas térképpel is illusztrált. Első kiadás. Javított egészvászon-kötés. Számozott (95./1000) példány.
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp., 1905, Athenaeum. Első kiadás. Egészoldalas képtáblákkal és szövegközi képekkel gazdagon illusztrált. A borító és a címlap Basch Árpád munkája. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, borítóval,