Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 229

Kubáss Marianna: Vakáció a Balaton fenekén. Nemes Török János rajzaival. Bp., 1940., Athenaeum, 117+1 p. + 3 (színes táblák) t. Fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes táblával. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, egy képtábla kijár, sérült, a fekete-fehér illusztrációkat részben kiszínezték, a hátsó szennylap hiányzik.
18779.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Endrődi Sándor: Kurucz nóták. 1700-1720. Bp, 1898, Athenaeum. Kissé kopott kiadói aranyozott egészbőr-kötés.
18780.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18781.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Hamvas Béla: Fiatalkori írások I.-II.. H.n., 2022, Medio. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
18782.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Annus a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXXIV. bissextilis dierum 366. stylo Gregoriano, et Juliano deuductus, sive Calendarium in in usum utriusque Ecclesiae R. Catholicae, ... Hozzákötve:  Schematismus inclyti Regni Hungariae patriumque eidem adnexarum. Cum Schmatismo Literario eiusque indice subnexo pro anno 1824. ... Hozzákötve:  Schematismus Literarius, sive nomina eorum, qui rem scholasticam per Regnum Hungarae, et procincias eidem adnexas procurant anno MDCCCXXIV. Budae, 1824., Typogr. Regiae Univers. Hungaricae,XVII+1 p.+37 sztl. lev.+409+1+72 p.+9 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötésben, kopott borítóval, egy lap kijár (XVII+1), az utolsó előtti két lapon gyűrődésnyomokkal.
18783.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

18784.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Lin Yutang 6 kötete: Fehérek és színesek; Méz és bors; Mi kínaiak; A bölcs mosoly; Egy múló pillanat I-II. köt. Bp., 1943-1947, Révai. Kiadói félvászon- / egészvászon-kötés, változó állapotban, a hatból öt kötet kiadói illusztrált műanyag védőborítóval (a védőborítók sérültek, hiányosak).
18785.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

18786.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Petőcz András 7 műve. Mind a szerző, Petőcz András (1959-) József Attila-díjas, Márai Sándor-díjas és Magyarország Babérkoszorúja díjas, a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjével kitüntetett író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.  Petőcz András: A jelentés nélküli hangsor.; A láthatatlan jelenlét (foltos.); A tenger dicsérete.; Betűpiramis.; A jelben-létezés méltósága.; Az írógépelt történelem (foltos); A tenger dicsérete; Az utazó búcsúja. Bp., 1988-1996, Szépirodalmi-Kozmosz-Colosseum-Orpheusz-Belvárosi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói papírkötésben
18787.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

18788.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

6 db spirituális témájú könyv: David Wilcock: A forrásmező felfedezése; A felemelkedés rejtélyei; Az Univerzum Bibliája; Kingsley L. Dennis: A Főnix Generáció; Carl Johan Calleman: A globális elme és a civilizáció felemelkedése; Jude Currivan: Kozmikus hologram. Bp., 2015-2017, Angyali Menedék. Kiadói kartonált papírkötés.
18789.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20

18790.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft