J. F. Cooper: Nagy indiánkönyv. Ford. és az ifjúság számára átdolgozta: Réz Ádám és Szinnai Tivadar. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1976, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. + Samuel Taylor Coleridge: Rege a vén tengerészről. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.