Nyomtatványok

Tételek száma: 333

20462.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
1873 Bp., Ráth Péter (1812-1873) gyógyszerész, az Országos Közegészségügyi Tanács tagja, a Budapesti Gyógyszerész Testület elnöke, országgyűlési képviselő halotti értesítője, 26,5x21 cm
20463.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
1879 Panorama bei der Fahr auf dem St. Wolfgang od. Aber-See. Salzburg, Heinrich Dieter 160x16 cm
20464.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
cca 1880 3 db csipke litho szentkép
20465.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1880 2 db színezett női divatillusztráció, paszpartuban, külső méret: 48x35 cm
20466.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
ca 1880-1940 Vegyes okmány és nyomtatvány tétel, benne betétkönyvek, születési anyakönyvi kivonatok régi újságok, munkakönyv,
20467.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1883 Vasárnapi Ujság XXX. évf. 6 száma (25,26,27,28,29, 30), 1883. jun. 24., julius 1.,8., 15., 22., 29. Változó állapotban.
20468.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1887 Besztercebánya, thuriki és komjáthnai Thuránszky Józsefné, szül. raggambi Fluk Irmin (Fluck Irma) (1847-1887) halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x22 cm
20469.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1889 A Miskoczi polgári dalos egylet alapszabályai. 16p.
20470.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
ca 1890 Graz 12 képet tartalmazó litho leporello, egészvászon kötésben. Kijár.   ca 1890 Graz litho leporello containing 12 images, in full cloth binding. Damaged 18x13 cm
20471.

ca 1890 Graz 12 képet tartalmazó litho leporello, egészvászon kötésben. Kijár.

ca 1890 Graz litho leporello containing 12 images, in full cloth binding. Damaged 18x13 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1890-1900 Afrikanischer Löwe (Afrikai oroszlán), Alpenflanzen. Színes litográfia, papír, Lepzig, F. A. Brockhaus, az egyik hajtott, 24x30 cm, 16x25 cm
20472.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
ca 1890-1920 3 db csipke litho szentkép
20473.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft