Nyomtatványok Tételek száma: 333
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3374321
20462
524
500
Printed Materials
1872 Ministerialtidende for kongeriget Danmark for Aaret 1872. Afdeling B. [A Dán Királyság Miniszteri Közlönye az 1872. évre. B. szakasz.] Kjobenhavn,(1873.), J. H. Schultz, 2+IX+2+864+46 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3514201
20463
524
Printed Materials
1873 Bp., Ráth Péter (1812-1873) gyógyszerész, az Országos Közegészségügyi Tanács tagja, a Budapesti Gyógyszerész Testület elnöke, országgyűlési képviselő halotti értesítője, 26,5x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3422527
20464
524
Printed Materials
1879 Panorama bei der Fahr auf dem St. Wolfgang od. Aber-See. Salzburg, Heinrich Dieter 160x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3508863
20465
524
Printed Materials
cca 1880 3 db csipke litho szentkép még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3516244
20466
524
Printed Materials
cca 1880 2 db színezett női divatillusztráció, paszpartuban, külső méret: 48x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3499527
20467
524
Printed Materials
ca 1880-1940 Vegyes okmány és nyomtatvány tétel, benne betétkönyvek, születési anyakönyvi kivonatok régi újságok, munkakönyv, még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3513973
20468
524
Printed Materials
1883 Vasárnapi Ujság XXX. évf. 6 száma (25,26,27,28,29, 30), 1883. jun. 24., julius 1.,8., 15., 22., 29. Változó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3513592
20469
524
Printed Materials
1887 Besztercebánya, thuriki és komjáthnai Thuránszky Józsefné, szül. raggambi Fluk Irmin (Fluck Irma) (1847-1887) halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3474334
20470
524
Printed Materials
1889 A Miskoczi polgári dalos egylet alapszabályai. 16p. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3511794
20471
524
Printed Materials
ca 1890 Graz 12 képet tartalmazó litho leporello, egészvászon kötésben. Kijár. ca 1890 Graz litho leporello containing 12 images, in full cloth binding. Damaged 18x13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3514350
20472
524
Printed Materials
cca 1890-1900 Afrikanischer Löwe (Afrikai oroszlán), Alpenflanzen. Színes litográfia, papír, Lepzig, F. A. Brockhaus, az egyik hajtott, 24x30 cm, 16x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3476179
20473
524
Printed Materials
ca 1890-1920 3 db csipke litho szentkép még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft