Nyomtatványok

Tételek száma: 333

ca 1750-1850 10 db XVIII és XIX. századi szentkép és ima, rézmetszetek, kézzel írtak, litografáltak
20450.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
ca 1800-1940 A Győr asszonyfáról származó Hollósy családdal kapcsolatos levelek, okmányok, járadékkölcsön, stb fa dobozban
20451.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
[A Lipót rend alapszabályai a kiegészítésekkel] Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden 1808 , 20 + (4) p. Képtáblák nélkül!  Wien 1884.  Aranyozott kiadói egészvászon kötés, Vízkár érte a darabot, a borítók foltosak, az első és hátsó előzéklapokon kis penészfolt, a többi lap megkímélt. /
20452.

[A Lipót rend alapszabályai a kiegészítésekkel] Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden 1808 , 20 + (4) p. Képtáblák nélkül!
Wien 1884.
Aranyozott kiadói egészvászon kötés, Vízkár érte a darabot, a borítók foltosak, az első és hátsó előzéklapokon kis penészfolt, a többi lap megkímélt. /

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1812 Orosz nyelvű összeírás cseh területekről. magyar vonatkozással 44x38 cm
20453.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1848. Juni 26. Gerad' aus! Politisches Abendblattt für's Volk
20454.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1850-1870 Virágokat ábrázoló litográfiák, 5 db, Lith. Druck u. Verlag v. Wilh. Hermes, Berlin, változó állapotban, 14,5x21,5 cm
20455.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
1857 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1857. sept. 20. I. évf. 37. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 577-592 p. Benne Jókai Mór: Bolivár c. írásának részletével (577-580 p.) Eredeti papírborítóban, fűzött kötéssel.
20456.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1861 Miskolc, téves szövegezésű halotti értesítő
20457.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1864 ,,Hoch Karolinának édes atyja, Hoch János, által néhai Halász Zsigmond ellen 1817-ben kezdett, és általa 1859-ben annak örökösei ellen átalakitott, ezen örökösök részéről 1863-ban megujitott, kártalanitási perét illetőleg a felvilágositó értesités, és az arra vonatkozó tényállás előterjesztése." Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 6 p. Az első oldalon királyi [ítélő]tábla feljegyzésével.
20458.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1865 Pest, Leitenbauer M. Amideus szervita pesti zárdafőnök halotti értesítője
20459.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
20460.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
ca 1870 Litho áttört üdvözlőkártya 10x6,5 cm
20461.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft