[A Lipót rend alapszabályai a kiegészítésekkel] Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden 1808 , 20 + (4) p. Képtáblák nélkül! Wien 1884. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, Vízkár érte a darabot, a borítók foltosak, az első és hátsó előzéklapokon kis penészfolt, a többi lap megkímélt. /
1857 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1857. sept. 20. I. évf. 37. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 577-592 p. Benne Jókai Mór: Bolivár c. írásának részletével (577-580 p.) Eredeti papírborítóban, fűzött kötéssel.
1864 ,,Hoch Karolinának édes atyja, Hoch János, által néhai Halász Zsigmond ellen 1817-ben kezdett, és általa 1859-ben annak örökösei ellen átalakitott, ezen örökösök részéről 1863-ban megujitott, kártalanitási perét illetőleg a felvilágositó értesités, és az arra vonatkozó tényállás előterjesztése." Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 6 p. Az első oldalon királyi [ítélő]tábla feljegyzésével.
1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.