1892-1911 Religio. Kath. egyházi s irodalmi folyóirat. 1892 . félév, 1-50. sz. Szerk.: Dudek János + 1911 1-2 félév. Összesen 3 kötetben. Aranyozott félvászon kötésben
1896. aug. 3. Vasvármegye törvényhatósági bizottságának Szombathelyen, 1896. aug. 3- közgyűlésének jegyzőkönyvének kivonata, amely főleg a vásártartás szabályozásával foglalkozott. Négy nyomtatott oldal, duplum. Magyar nyelvű.
1896-1908 3 db nyomtatvány: A Magyarországi Ev. Ref. Egyház Egyetemes Konventjének Jegyzőkönyve Budapest, 1896. évi ápril 21-25. napjain. Kiadta Tóth Sámuel Konventi jegyző. Debrecen, 1896. + 2 db Értesítő a Dunántúli Evang. Reform. Egyházkerület Pápai Polgári Leányiskolájáról és Tanítónőképző Intézetéről. 1902-3/1907-8. tanévek. Szerk. Dr. Horváth József. Pápa, 1903-1908. Kiadói papírkötések, foltos, kissé szakadt állapotban.
1897 Magyar Kereskedelmi Múzeum. Az állandó kiállítás katalógusa. Első kiadás. Bp., 1897, Pallas-ny., 91+[1] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
1898 Jugend. II. Jahrgang Nr. 12. 1897. Märcz. 20. München-Leipzig, G. Hirth's Verlag, 185-198 p. Szecessziós, színes címlappal, a címlap leszakadt. + 1897 II. Jahrgang Nr. 26. szám szecessziós, színes, de sérült címlapja, valamint egy színes, szecessziós illusztrációja egy lapon.
ca 1900 Verespatak és környéke Csáky Lajos felvételei. Erdély 14 db képet tartalmazó füzet 17x12 cm. Gerinc javított. ca 1900 Photographs of Rosia Montana Transylvania and its surroundings by Lajos Csáky. Booklet containing 14 pictures, 17x12 cm. Spine repaired.