Nyomtatványok

Tételek száma: 333

cca 1900 Pferderassen (Lófajták), színes litográfia a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, 24x30,5 cm
20486.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1900-1910 Quarnero [Kvarner]. Abbazia, A. Dietrich, 32 fekete fehér képet tartozó leporello. Illusztrált haránt-alakú kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello ketté szakadt.
20488.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1900-1930 Függőhidak (Brooklyn híd, Lánchíd) és közlekedési eszközök (svábhegyi fogaskerekű vasút, automobilok, stb.), 4 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, ill. Révai Kereskedelmi Lexikonából, részben kissé foltos, 30x24 cm körül
20489.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
cca 1900-1930 A Díszítőművészet mellékletei: 4 béléspapír terv, varró-készlet ?Winkler Margit terv, leányszoba, ebédlő terv, Pataky Piroska batik-munka, Juhász Árpád alakos hímzés, Damkó József mézeskalács bábu minták, összesen 10 db
20490.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1901 Szentes, sajóvadnai Vadnay Andor (1859-1901) országgyűlési képviselő, Csongrád vármegye főispánjának halotti értesítője, kisebb lapszéli sérüléssel, 23x29,5 cm
20491.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1903 Szikra képes hetilap 1. évf. 2-3 sz. (induló szám), benne Linek Lajos, Kürthy György, Márk Lajos, Bér Dezső, Kubinyi Sándor és Nagy Zsiga illusztrációival. Bp., Magyar Hirlapkiadó Rt.-ny., 8 p., 8p.. Kissé szakadt,
20492.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1903 Jövendő folyóirat áprilisi, májusi, októberi, márciusi, júniusi, szeptemberi számai hónaponként egybekötve, 6 kötetben, sérült egészvászon kötésben,
20493.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1904 Sövényháza (Ópusztaszer), sövényházi Fricke György (1827-1904) nyug. cs. és kir. tábornok, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, Győr vármegye törvényhatósági tagjának halotti értesítője, kis lapszéli szakadással, 23x29 cm
20494.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
ca 1900-1960 Vegyes okmány gyűjtemény Miskolc környéki számlák, reklámok, egyéb iratok, okmányok, kb 60db gyűrűs berakóban
20495.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Bolla Gábor: Magyar Dal-Album. (Album National Hongrois.) 200 Magyar Népdal Gyűjteménye zongorára - Braunschweig, [1890 körül], Henry Litolff?s Verlag 80p. - Aranyozott, festett gészvászon-kötésben. Jó állapotban.
20496.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1900 Üres album képeslapokhoz, fotókhoz, kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban
20497.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1904 Magyarország és Ausztria egymásközti kereskedelmi forgalmának 1904. évi kimutatása gazdasági ágak szerint csoportosítva. Kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, [3] p.
20498.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft