cca 1900-1910 Quarnero [Kvarner]. Abbazia, A. Dietrich, 32 fekete fehér képet tartozó leporello. Illusztrált haránt-alakú kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello ketté szakadt.
cca 1900-1930 Függőhidak (Brooklyn híd, Lánchíd) és közlekedési eszközök (svábhegyi fogaskerekű vasút, automobilok, stb.), 4 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, ill. Révai Kereskedelmi Lexikonából, részben kissé foltos, 30x24 cm körül
cca 1900-1930 A Díszítőművészet mellékletei: 4 béléspapír terv, varró-készlet ?Winkler Margit terv, leányszoba, ebédlő terv, Pataky Piroska batik-munka, Juhász Árpád alakos hímzés, Damkó József mézeskalács bábu minták, összesen 10 db
1901 Szentes, sajóvadnai Vadnay Andor (1859-1901) országgyűlési képviselő, Csongrád vármegye főispánjának halotti értesítője, kisebb lapszéli sérüléssel, 23x29,5 cm
1903 Szikra képes hetilap 1. évf. 2-3 sz. (induló szám), benne Linek Lajos, Kürthy György, Márk Lajos, Bér Dezső, Kubinyi Sándor és Nagy Zsiga illusztrációival. Bp., Magyar Hirlapkiadó Rt.-ny., 8 p., 8p.. Kissé szakadt,
1904 Sövényháza (Ópusztaszer), sövényházi Fricke György (1827-1904) nyug. cs. és kir. tábornok, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, Győr vármegye törvényhatósági tagjának halotti értesítője, kis lapszéli szakadással, 23x29 cm
Bolla Gábor: Magyar Dal-Album. (Album National Hongrois.) 200 Magyar Népdal Gyűjteménye zongorára - Braunschweig, [1890 körül], Henry Litolff?s Verlag 80p. - Aranyozott, festett gészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1904 Magyarország és Ausztria egymásközti kereskedelmi forgalmának 1904. évi kimutatása gazdasági ágak szerint csoportosítva. Kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, [3] p.