1911 Bp., emőkei Emich Gusztáv (1843-1911) cs. és kir. asztalnok, m. kir. udvari tanácsos, országgyűlési képviselő, nyomdász, könyvkiadó halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
1911 Bp., Hieronymi Károly (1836-1911) valóságos belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, volt belügyminiszter és kereskedelemügyi miniszter halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
1912 Bp., beleházi Bartal Szilárd (1867-1912) m. kir. honvéd-lelkész, pápai káplán, a Koronás Arany Érdemkereszt és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
1912 Sárospatak, özv. Windisch-Graetz (Windischgrätz) Lajosné, szül. cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Valéria (1843-1912) cs. és kir. palotahölgy, csillagkeresztes hölgy halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
cca 1912-1925 Erdélyi épületek ábrázoló különféle nyomatok, 5 db. Közte Szászfejéregyház templom 3 db, Székelyudvarhelyi székelykapu, Szászkézd templom 1 db. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola 1912,1918-1925. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm
A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy alkotmánya. Az 1913. évi kiadás változatlan szövegű utánnyomása. Bp., 1947, (Otthon-ny.), 152 p. Kiadói papírkötés.
1913 Prometheus. Illustrierte Wochenschrift über die Fortschritte in Gewerbe, Industrie und Wissenschaft. XXIV. Jahrgang. Német nyelvű folyóirat teljes évfolyama, egybekötve. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, sérült szennylapokkal.
1913-1918 Az Erdélyi Református Egyházkerület Theologiai Fakultásának értesítője az 1912-1913/1913-1914. iskolai évről. Szerk. Dr Kecskeméthy István + A Szatmárnémeti Református Leányközépiskola Felső Leány- és Kereskedelmi Iskola LV. évi értesítője az 1917-18. tanévről. Kiadói tűzött papírkötések, változó állapotban.
cca 1913-1925 Felvidéki épületek vagy "épületdíszeket" ábrázoló különféle nyomatok, 8 db. Márkusfalva 3 db (1 db látkép, Máriássy-kastély 2 db), Szepesszombati lakóház 1 db, Gölnicbányai szentségház díszei 1 db, Poprád római katolikus templom 2 db, Poprád római katolikus templom orgonája. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm és 56x23 cm közötti méretben
1914 Assisi Szent Ferenc Budai III. Rendi Otthon Egyletének alapszabályai és ügyrendje, 21+(3) p. + 1918 Szent Vince Szeretet-Egyesületének alapszabályai és ügyrendje, 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, az egyik foltos.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.